Jak pracujeme

MYSLET DOPŘEDU SE VYPLATÍ

Než se proces stavby stane hmatatelným, předchází mu složitá příprava. Skutečným základním kamenem stavby je kvalitní projekt. Umíme se zapojit do procesu přípravy a podat pomocnou ruku projektantům, architektům a investorům při orientaci v nabídce prosklených hliníkových konstrukcí. Ujasnění požadavků a potřeb projektu v jeho rané fázi vede ke zjednodušení následujících kroků a vyřešení mnoha návazností.

 

CENOVÁ NABÍDKA
NENÍ JEN KALKULACE

V rámci zpracování poptávek je náš nabídkový tým připraven řešit nejrozmanitější projekty. Podklady dodané při zadání poptávky jsou u nás pečlivě prostudovány a je kalkulována optimální varianta provedení. U složitějších projektů komunikujeme s klientem za účelem nalezení nejvhodnějšího produktu. Pro lepší orientaci v nabídce prosklených hliníkových konstrukcí Vám u nás rádi jednotlivé systémy představíme. Máte tak jistotu, že obsahem cenové nabídky je právě to, co potřebujete.

 

AluMoravia
AluMoravia

PŘÍPRAVA, VÝROBA I MONTÁŽ POD JEDNOU TAKTOVKOU

Zkušený tým techniků zajišťuje projektovou přípravu a řízení zakázek. Pro výrobu využíváme moderní technologie včetně digitálních pil a CNC obrábění. Kompletace výrobků je již v rukou zkušených pracovníků a tím je také zabezpečena kontrola kvality. Vzhledem k rozmanitosti zakázek je nutné, aby montážní práce byly prováděny odborně, proto má naše společnost k dispozici týmy proškolených montážníků.