Naše produkty

OKNA A DVEŘE

Sladěné tepelně technické vlastnosti, design a funkčnost, to jsou hliníková okna a dveře od společnosti Alumoravia. Objevte nabídku, ze které si vyberete správné řešení pro Váš projekt.

POSUVNÉ SYSTÉMY

Rozšiřte svůj interiér o venkovní prostory. Vysoká tuhost hliníkových profilů umožňuje realizovat velkorozměrové posuvné výplně, které vpustí dovnitř maximum denního světla.

PROSKLENÉ FASÁDY

Prosklené plochy bez omezení. Vysoká variabilita a technicky propracované fasádní systémy jsou mocným nástrojem soudobé architektury nejen v oblasti komerčních staveb.

ZIMNÍ ZAHRADY A ATYPY

Možnosti hliníkových konstrukcí a moderního zasklení umožňují realizaci nejrozmanitějších projektů - zimních zahrad, lodžií, skleněných stříšek nebo slunolamů.

INTERIÉROVÁ ŘEŠENÍ

Nenahraditelné vlastnosti skla a jeho obliba v architektuře napříč všemi styly předurčují jeho použití v interiérovém designu. Prozkoumejte naši nabídku systémů pro interiérové použití.

PROTIPOŽÁRNÍ SYSTÉMY

Požadavky požární bezpečnosti staveb se vztahují i na výplně otvorů. V naší nabídce samozřejmě nechybí protipožární okna, dveře, automatické posuvné dveře a fasády.